Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Třebíč 29.března 2009

12. 8. 2009

29. 3.2009 turnaj 5. tříd Třebíč

Sestava: Loubal, Šoustal Trnka - Sysel, Erat - Šarka, Valík – Wasserbauer, Kabelka Ferda - Novák - Kučera, Mlynář - Bednář – Sigmund, Procházka- Březka -Slabý

systém: hrál každý s každým 2 x 15 minut.

1. zápas
Třebíč – Kometa Úvoz 1:1 (0:0 1:1)

branky: Mlynář

Výborný zápas, který měl jen jednu vadu na kráse a to neproměňování i těch největších šancí. Po první třetině jsme mohli vést o tři branky a nikdo by se nedivil. Bohužel to bylo 0:0 a brankář hostí byl hvězda. Když jsme dali pět minut před koncem Branku, tak na ní soupeř z ojedinělého protiútoku dokázal odpovědět a byla tady první remíza.
Nejlepší hráč HS: David Kučera

2. zápas
Třebíč - Tábor 1:1 (0:0 1:1)

branky: Novák (Mlynář)

Tak tenhle zápas nám moc nevyšel, ale musím přiznat, že soupeř z Tábora zahrál moc dobře, ujal se vedení a my byli rádi za vyrovnání tři minuty před koncem a remízu.
Nejlepší hráč utkání: Jiří Slabý

3. zápas
Třebíč – Uherské Hradiště 5:5 (4:3 1:2)

branky: Sigmund (Mlynář), Ferda (Slabý), Procházka (Březka), Ferda, Novák (Kučera)

Ani ve třetím zápase jsme nevyhráli, ale měli jsme k výhře nejblíže. Vstup do zápasu jsme měli dobrý a ujali se vedení 2:0, ale stačilo trochu nepozornosti a už bylo 2:2. Poté jsme se ještě třikrát ujali vedení a to poslední trvalo až do soupeřovy power-play. Tam jsme nejdříve netrefili prázdnou branku a potom inkasovali vyrovnávací gól.
nejlepší hráč HS: Matěj Novák
 
4. zápas

Třebíč -Slavia Praha 7:0 (5:0 2:0)

branky: Mlynář (Wasserbauer), Kučera (Sigmund), Novák, Slabý (Ferda), Kučera (Sigmund), Mlynář, Kučera

Proti Slavii, která přijela s nejmladším mužstvem turnaje, jsme zahráli dobrý hokej a ten znamenal vysoké vítězství 7 : 0 a druhé místo v turnaji.

nejlepší hráč HS: Matěj Loubal

Pořadí:
1. Uherské hradiště 6 bodů
2. Třebíč 5 bodů
3. Tábor 5 bodů
4. Kometa 4 body
5. Slavia 0 bodů

Nejlepším útočníkem turnaje byl vyhlášen hráč H.S.Třebíč Tomáš Sigmund.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za předvedený výkon nejen v turnaji, ale za celou sezónu a ta byla doopravdy výborná.

Dále bych chtěl poděkovat:
H.S.Třebíč za poskytnutí ledové plochy a zázemí na ZS po celou sezónu, všem sponzorům a to jmenovitě:
I&C-energo, ČEZ,a.s., Jaderná elektrárna Dukovany, O2, Astro, Lukáš, Hotel Atom s.r.o., H+H s.r.o., CAHOVO PEKAŘSTVÍ, Enviro s.r.o., VODAK Print s.r.o., Českomoravská stavební spořitelna, TEDOM Třebíč, p.Slabý, LÉKÁRNA Vltavínská, Lékarna nemocnice Třebíč, Bazar p. Jaroš, paní Valíková, Veškrnova cukrárna Třebíč, Salleko, spol. s r.o., Motoservis Pražan ZON, s.r.o. Třebíč, Net expert, Unpro, K-Top s.r.o.,

Velké poděkování rodičům za pomoc při organizování celého turnaje a celoroční spolupráci. Také panu Mojmíru Volfovi trénérovi brankářů, Jirkovi Mokrému a redakci stránek H.S. Třebíč za zveřejňování výsledků, řidičům BK BUSU, že nás vždy včas odvezli a v pořádku dovezli zpět.
Rovněž bych chtěl poděkovat svým kolegům a to Lukáši Slámovi, Jirkovi Burianovi ml., vedoucímu mužstva Jiřímu Loubalovi a Jitce Bednářové.

Trenér Jiří Burian st.